هیتاچی

بنر هیتاچی HITACHI

هیتاچی در سال ۱۹۱۰ توسط نامیهی اودیرا در شهر هیتاچی، ایباراکی تأسیس شد. این کورپوریشن در سال ۲۰۱۲ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۳۸ از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. هیتاچی همچنین در همین سال در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ نیز جایگاه ۱۲۹ از بزرگترین شرکت‌های سهامی جهان را به خود اختصاص داد.

ویرپول

بنر ویرپول Whirlpool

ویرلپول کورپوریشن  شرکت لوازم خانگی آمریکایی چندملیتی است، که در زمینه تولید و عرضه وسایل الکترونیکی خانگی و تجاری فعالیت می‌نماید. این شرکت از سال ۲۰۰۶ درپی پیشی گرفتن از شرکت سوئدی الکترولوکس، به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان شناخته می‌شود.

وایت – وستینگ هاوس

بنر وایت - وستینگ هاوس White-Westinghouse

وایت وستینگهاوس  یک مارک لوازم خانگی آمریکایی است که در حال حاضر تحت مجوز مالک خود با مارک تجاری شرکت الکتریکی وستینگهاوس تولید می‌شود. این مارک در سال ۱۹۷۵ ایجاد شد.

مابه

بنر مابه mabe

مابه  شرکت لوازم خانگی مکزیکی است، که در سال ۱۹۴۶ تأسیس شد.

یخچال مابه یکی از بهترین یخچال های حال حاضر در دنیا می باشد.

فریچیدر

بنر فریچیدر FRIGIDAIRE

فریجیدیر شرکت لوازم خانگی آمریکایی است، که در سال ۱۹۱۸ تأسیس شد.

سامسونگ

بنر سامسونگ SAMSUNG

پنج حوزه اصلی کسب‌وکار شرکت سامسونگ الکترونیکس عبارت است از: لوازم خانگی دیجیتال، رسانه دیجیتال، ال‌سی‌دی، نیم‌رسانا و مخابرات

دوو

بنر دوو DAEWOO

دوو شرکت خوشه‌ای کره‌ای بود، که در تاریخ ۲۲ مارس ۱۹۶۷ توسط کیم وو چونگ، در شهر سئول تأسیس شد. نام شرکت دوو از دو بخش که در زبان کره‌ای، به معنی عالی و که از نام بنیانگذار این شرکت گرفته شده‌است.

جنرال الکتریک

بنر جنرال الکتریک GENERALELECTRIC

لوازم خانگی جنرال الکتریک یک تولیدکننده لوازم خانگی آمریکایی است که در لوئیزویل، کنتاکی مستقر است. از سال ۲۰۱۶ اکثراً سهام این شرکت متعلق به شرکت چینی هایر بوده‌است. این یکی از بزرگترین شرکت‌های لوازم خانگی در ایالات متحده است و لوازم خانگی را با مارک‌های مختلفی تولید می‌کند.

بوش

بنر بوش BOSCH

روبرت بوش گامبها به‌اختصار بوش، یک شرکت فناوری و مهندسی آلمانی چند ملیتی است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت بنا نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد.

بلومبرگ

بنر بلومبرگ Blomberg

لباسشویی و یخچال برند بلومبرگ از پر طرفدار ترین محصولات این شرکت هستند که در دنیا خریداری می شوند. عملکرد مطلوب، کاربری آسان، طراحی منحصر در عین حال قیمت متناسب لباسشویی و یخچال های بلومبرگ، از جمله پارامترهای محبوب بودنش است.